Menu

Cart

Pakalpojumu sniegšanas noteikumi

DiscSport.lv e-veikala vispārējie lietošanas noteikumi

  1. Piemērojamība

1.1 Šie noteikumi tiek attiecināti uz visām tiesiskajām attiecībām, kuras rodas starp visām personām un www.discsport.lv, kuru vada SIA "KRZ diski", reģ. num. 40103997386; adrese Šķūnenieki", Lejasciema pag., Gulbenes nov., LV-4412 (turpmāk tekstā - DiscSport.lv e-veikals), DiscSport.lv e-veikala preču pirkšanas rezultātā.

1.2 Papildus dotajiem noteikumiem, tiesiskās attiecības, kuras rodas DiscSport.lv e-veikala preču pirkšanas rezultātā, tiek regulētas ar atbilstošiem Igaunijas Republikas tiesību aktiem.

1.3 Lai nodrošinātu vislabākos un visdrošākos pakalpojumus un lai uzlabotu DiscSport.lv e-veikala attīstību, SIA "KRZ diski" ir tiesības grozīt un papildināt esošos noteikumus, kā arī DiscSport cenrādi. Visas noteikumu un cenu izmaiņas tiks publicētas tiešsaistē DiscSport.lv mājas lapā. Noteikumu un cenu izmaiņas stājas spēkā tūlīt pēc to publicēšanas DiscSport.lv mājas lapā. Ja pasūtījums tiek noformēts pirms ir notikusi noteikumu maiņa, tiesiskās attiecības starp klientu un SIA "KRZ diski" ir jāregulē saskaņā ar nosacījumiem, kādi bija spēkā pasūtījuma veikšanas brīdī, ja vien pēc likuma vai dotajiem noteikumiem nav paredzēts citādi.

  1. Cenas

2.1. Discsport.lv e-veikala cenrādis ir spēkā savlaicīgi apmaksātiem rēķiniem saskaņā ar šo noteikumu 4. sadaļu.

2.2. Visas cenas ir norādītas ar iekļautu pievienotās vērtības nodokli (21%).

  1. Iepirkumu grozs un pasūtījumu izveidošana

3.1. Jūs varat mainīt vienību skaitu jūsu pasūtījumā. Lai apstiprinātu izmaiņas noklikšķiniet uz pogas "Atjaunināt daudzumu". Lai turpinātu ar maksājumu, noklikšķiniet "Tālāk".

3.2. Nākamajā lapā jums tiks lūgts ievadīt maksājuma informāciju. Aizpildiet pircēja informāciju un noklikšķiniet uz "Noformēt pirkumu". Nākamajā lapā jums būs jāapstiprina pasūtījums un jāizvēlēlas maksājuma veids.

3.3. Lūdzu, vēlreiz pārbaudiet maksājuma un piegādes informāciju, jo ātra un pareiza jūsu pasūtījuma piegāde ir atkarīga no iesniegtās informācijas precizitātes!

3.4. Līgums stājas spēkā ar brīdi, kad maksājums tiek nosūtīts uz SIA "KRZ diski" bankas kontu.

  1. Pasūtījumu apmaksa

4.1. Lūdzu izvēlēties piemērotāko maksājuma veidu maksājumu lapā!

4.2. Pasūtījums var tikt apmaksāts, izmantojot sekojošas iespējas:
1) izmantojot rēķinu. Pasūtījuma apstiprināšanas lapā noklikšķiniet "Pieprasīt rēķinu". Pasūtījuma apstiprinājums tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi, rēķins tiks nosūtīts pēc maksājuma.

4.3. Ja noformētais pasūtījums netiks apmaksāts 5 dienu laikā, tas tiks atcelts.

4.4. Pasūtījuma atcelšanas vai preču atgriešanas gadījumā, nauda tiks atgriezta atpakaļ tādā pašā veidā, kāds tika izmantots, veicot pasūtījumu:
1) Gadījumā, ja maksājums ir bijis veikts internetbankā, summa tiks atgriezta uz to pašu bankas kontu, no kura tika veikts maksājums.

Defektu noteikšanas un / vai preču vērtības samazināšanās lieluma izmaksas tiks ieturētas no atgrieztās summas, saskaņā ar noteikumiem, kas iekļauti sadaļā 6.2. Arī izmaksas pakalpojumiem, kuras nodrošina DiscSport.lv veikals (piemēram, transportēšana), tiks ieturētas no atgriežamās summas un netiek pakļautas atgriešanai.

  1. Piegāde un pieņemšana

5.1. Pēc līguma stāšanās spēkā, saskaņā ar sadaļu 3.4, pasūtītā prece tiks piegādāta uz izvēlēto zemes gabalu vai adresi, kāda norādīta pasūtījumā. Piegādes laiks var būt 2-5 dienas.

5.2. Kurjers piegādās preci kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem 10 dienu laikā. Lūdzu, izlasiet detalizēto informāciju par piegādi un piegādes laiku.

5.3. Gadījumā, ja pasūtītā prece vairs nav krājumos un vairs nav atzīmēta kā īpašais pasūtījums no piegādātāja, un to nav iespējams piegādāt sadaļās 5.1 un 5.2 noteiktajā laika periodā, kā arī citos gadījumos, kad savlaicīga piegāde nav iespējama sakarā ar apstākļiem, par kuriem SIA "KRZ diski" nevar būt atbildīgs, mēs informēsim klientu pa pasūtījumā norādīto tālruni vai e-pastu 2 darba dienu laikā no brīža, kad līgums stājas spēkā, atbilstoši šo noteikumu sadaļai 3.4 un tiks organizēts jauns preces piegādes laiks.

Ja jūs zaudējat savu interesi par preci pārmērīga piegādes laika dēļ, jums ir tiesības atcelt pasūtījumu (vairāk informācijas skatīt sadaļās 6.1. un 6.3.), un mēs atgriezīsim jums par preci samaksāto summu, ieskaitot transportēšanas izmaksas. Pērkot preces pēc pasūtījuma, Jūs saņemsiet rēķinu par 50% priekšapmaksu.

5.4. Pēc tam, kad pasūtītā prece ir nodota kurjeram piegādei, kurjers piegādes laiku ar jums iepriekš saskaņo.

5.5. Kurjers piegādās preci uz pasūtījumā norādīto adresi. Piegādes adrese nevar tikt mainīta pēc pasūtījuma veikšanas.

5.6. Lūdzu, kārtīgi  pārbaudiet maksājumu un piegādes informāciju, lai novērstu kavēšanos un neatbilstības preces piegādes laikā. SIA "KRZ diski" un kurjers neatbild par piegādes kavēšanos un neatbilstībām, ja šāda kavēšanās vai neatbilstība ir izraisīta ar klienta neprecīzi vai nepareizi iesniegtiem datiem.

5.7. Kurjers piegādā pasūtīto preci kopā ar pavadzīmi. Pirms pavadzīmes parakstīšanas, lūdzu, pārbaudiet sūtījuma pakas stāvokli. Ja paka izskatās bojāta transportējot, lūdzu veikt attiecīgu ierakstu uz pavadzīmes. Mēs iesakām uzņemt bojāto preču fotogrāfiju un nosūtīt to uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un nekavējoties sazināties ar klientu servisu pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālruni +371 25770000. Transportēšanas laikā bojātās preces tiks aizstātas.

5.8. Piegādes nosacījumi ir spēkā tikai Latvijas Republikas teritorijā. Gadījumā, ja pasūtījums tiek veikts ar nolūku piegādāt preces ārvalstīs, lūdzu, sazinieties ar klientu atbalsta centru.

  1. Pasūtījumu atcelšana un preču atgriešana

6.1. Jums ir tiesības pēc preču apmaksas veikšanas, bet pirms preču piegādes, atcelt pasūtījumu, nosūtot attiecīgu ziņojumu kopā ar pasūtījuma numuru un jūsu bankas konta numuru uz DiscSport.lv e-veikala e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

6.2. Pēc preču saņemšanas, Jums ir tiesības iepazīties ar to 14 dienu laika posmā. Ja kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar iegādāto preci, jums ir tiesības to 14 dienu laikā atgriezt, nosūtot attiecīgu ziņojumu, izmantojot atsauksmju veidlapu, vai atnesot to uz tuvāko DiscSport veikalu. Atgriežot preces veikalā, klients samaksā defektācijas maksu € 10 apmērā. Gadījumā, ja atgrieztajai precei ir nolietojuma pazīmes, SIA "KRZ diski" ir tiesības atteikt preces pieņemšanu vai panākt vienošanos par kompensācijas apmēru par preces amortizāciju. Lai nokārtotu maksājumus, SIA "KRZ diski" nosūtīs naudas atskaitīšanas pieteikumu uz pasūtījumā norādīto klienta e-pasta adresi. Gadījumā, ja klients nepiekrīt atskaitīšanas apmēram, viņam vai viņai ir tiesības iesaistīt neatkarīgu ekspertu, lai noteiktu summu preces nolietojumam. Ekspertīzes izmaksas tiks sadalītas vienādi starp klientu un SIA "KRZ diski", ja vien kādai no pusēm ir pretenzijas, kas ir acīmredzami nepamatotas. Šajā gadījumā ekspertīzes izmaksas ir jāsedz tai pusei, kuras prasījums ir nepamatots.

6.3. Atceļot pasūtījumu atbilstoši sadaļai 6.1, vai atgriežot preces saskaņā ar sadaļu 6.2, klientam tiek atgriezta par pasūtījumu samaksātā summa, ar atskaitījumu par defektācijas maksu līdz 10 eiro apmērā (skatīt sadaļu 6.2). Pirkuma summa, kas tika samaksāta par atgriezto preci, tiks atgriezta atbilstoši maksājuma veidam, kas tika izmantots pirkuma veikšanai, 14 dienu laikā no brīža, kad mēs saņemsim paziņojumu par preces atgriešanu pie nosacījuma, ka Jūs atgriezīsit preci tajā pašā laika posmā, proti, 14 dienās, izņemot sadaļā 6.4 minētajiem nosacījumiem. Atgrieztajai precei ir jābūt pilnīgai, tās oriģinālajā iepakojumā (jāsatur visas vienības, kas iekļautas preces iepakojumā). Gadījumā, ja prece ir iegādāts akcijā komplektā kopā ar kādu citu preci, ir jāatgriež viss komplekta saturs (t.i. visas preces).

6.5. Atgriešanas politika neattiecas uz precēm, kuras ir pasūtītas saskaņā ar klienta personīgajām specifikācijām vai ir izgatavotas pēc pasūtījuma saskaņā ar klienta izklāstītajiem nosacījumiem.

  1. Prasībām neatbilstošu preču atgriešana

7.1. SIA "KRZ diski" ir atbildīgs par visām neatbilstībām un trūkumiem, kas parādās 2 gadu laikā (fiziskajām personām) / 1 gada laikā (juridiskām personām), sākot no brīža, kad prece tiek saņemta.

7.2. SIA "KRZ diski" nav atbildīgs par:
1) preču bojājumu vai pasliktināšanos, ko rada klients vai trešā persona.
2) defektiem, kurus izraisījusi neatbilstoša preces lietošana.
3) dabisku fizisko nolietojumu, kuru izraisa normālas lietošana.

7.3. Gadījumā, ja prece ir bojāta vai neatbilst prasībām, klientam ir tiesības pieprasīt šo preci aizstāt ar preci, kas atbilst prasībām un bez defektiem, vai atsaukt pasūtījumu un atgriezt preci, kas neatbilst prasībām SIA "KRZ diski".

7.4. Gadījumā, ja prece, kas neatbilst prasībām, tiek atgriezta, tad samaksātā summa par preci (ieskaitot transporta izmaksas) tiks atmaksāta ne vēlāk kā 30 dienu laikā pēc pasūtījuma atsaukšanas un paziņojuma par līguma atsaukumu saņemšanas.

7.5. Bez tiesībām uz saistošajiem garantijas noteikumiem, klientam ir arī citas tiesības, saskaņā ar spēkā esošiem piemērojamiem tiesību aktiem. 

  1. Atbildība un Force Majeure

8.1. SIA "KRZ diski" un klients ir savstarpēji atbildīgi par jebkādu otrai pusei nodarītu kaitējumu ar dotajiem noteikumiem neatbilstošu darbību, Eiropas Savienības tiesību aktos noteiktos piemērotos apmēros un gadījumos.

8.2. SIA "KRZ diski" nav atbildīgs par zaudējumiem, kas radušies klientam, kā arī par preču piegādes aizkavēšanos, gadījumā ja šādi zaudējumi vai piegādes aizkavēšanās radušies dēļ apstākļiem, kuri ir ārpus SIA "KRZ diski" kontroles, dēļ kā to iespējamību SIA "KRZ diski" neparedzēja un kurus nav bijis iespējams paredzēt (Force Majeure).

8.3. Pasūtot sevis izvēlēta dizaina diskus, ar autortiesībām aizsargāta dizaina izmantošana ir atļauta tikai tad, ja klients var apliecināt, ka saņēmis šī dizaina īpašnieka atļauju (piemēram, uzņēmuma, kura logo plānots izmantot, īpašnieka atļauju).

  1. Citi nosacījumi

9.1. Visi personas dati, kurus klients ir iesniedzis, apmeklējot un veicot pirkumus DiscSport.lv e-veikalā, tiek uzskatīti par konfidenciāliem. Aizsargātais datu pārraides kanāls ar banku garantē personas datu un bankas darījumu drošību. DiscSport.lv e-veikalam nav piekļuve šiem datiem.

9.2. Visi jautājumi, uz kuriem neattiecas šie noteikumi, ir jāatrisina, pamatojoties uz attiecīgajiem Igaunijas Republikas tiesību aktiem.

9.3. Strīdi, kas radušies pasūtīšanas un preču iegādes laikā DiscSport.lv tiešsaistes veikalā starp jums un DiscSport.lv, tiek risināti sarunu ceļā. Gadījumā, ja vienošanās netiek panākta, Jums ir tiesības vērsties patērētāju aizsardzības padomes patērētāju sūdzību komisijā vai Tallinas pilsētas tiesā, lai aizsargātu savas tiesības. Patērētājs var iesniegt sūdzību patstāvīgi vai uz pilnvaras pamata. Pie strīdu izšķiršanas, tiek ņemti vērā Igaunijas Republikā spēkā esošie tiesību akti.

  1. Atruna

10.1 Visi attēli paredzēti tikai ilustratīviem nolūkiem.

10.2 Preces cena un krājumu statuss var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma.

10.3 Mēs paturam tiesības atcelt pasūtījumu ar nepareiziem datiem, kā piemēram, ievades kļūdas, tehniskas problēmas vai masveida pasūtīšana. Acīmredzamas cenu kļūdas gadījumā, DiscSport.lv e-veikals var norādīt par kļūdu. Proti, ja ir notikusi acīmredzama kļūda, klientam vajadzētu saprast kļūdu (piemēram, ja grozu un disku kopums, kas maksā € 1000, portālā ir pārdošanā par € 100).

10.4 Preču informācija tiek regulāri pārbaudīta un atjaunināta. Informācija var būt mainījusies kopš Jūsu pēdējā apmeklējuma. Retos gadījumos ražotāju mājaslapas satur neprecīzus datus, kas nejauši var tikt ievietoti preces datu lapā. Šajā gadījumā DiscSport.lv e-veikals nevar būt atbildīgs par preces datu kļūdām. Mēs iesakām pārliecināties par datu pareizību attiecīgajam izstrādājumam, pajautājot to pa klientu atbalsta tālruni +371 25770000.

Ienākt vai Reģistrēties