Izmanto kodu PRODIGY25 un saņem 25% atlaidi visai Prodigy produkcijai!

Apskati Prodigy produktus TE

BEZMAKSAS PIEGĀDE SMARTPOST PAKOMĀTĀ. IZSŪTĀM VIENĀ DARBA DIENĀ!

Menu

Cart

Privātuma politika

1.1. Klients skaidri un apzināti dod savu piekrišanu Pārdevējam savu personas datu apstrādei.

1.2. Pārdevējam piešķirtie personas dati tiek ievadīti klientu datu bāzē un tiks izmantoti pārdošanas pakalpojumu sniegšanai un produktu piedāvāšanai Klientam.

1.3. Pārdevējs saglabā kontaktinformāciju un informāciju par pirkumiem, ko Klients ir ievadījis iepirkšanās laikā. Šī informācija tiks apstrādāta kā konfidenciāla un apstrādāta saskaņā ar Personu datu aizsardzības likumu. Preču piegādes veikšanai nepieciešamie personas dati tiks nosūtīti uzņēmumam, kas sniedz kurjerpasta pakalpojumus.

Klientu datu bāzes saturs
Klientu datu bāzes saturs var sastāvēt no šādas informācijas:

  • personas vārds un uzvārds
  • E-pasta adrese
  • pasta adrese
  • tālruņa numurs
  • klienta intereses
  • informācija par iepriekšējiem pasūtījumiem
  • pasūtījumu izsekošanas informācija

1.4. Pārdevējs var izmantot Klienta personas datus, lai nosūtītu informāciju par īpašiem piedāvājumiem un kampaņām uz klienta e-pasta adresi, taču pie nosacījuma, ja klients šādai darbībai ir devis savu piekrišanu.

1.5. Datu apmaiņa starp Klientu un karšu maksājumu apstrādes centriem tiek šifrēta, nodrošinot Klienta personas datu un bankas informācijas drošību. Maksājums tiek veikts ārpus DiscSport tiešsaistes veikala attiecīgās bankas vai pakalpojumu sniedzēja (Maksekeskus AS) drošā maksājumu vidē. Tiešsaistes veikalam nav piekļuves klienta bankas vai kredītkartes informācijai.

1.6. Personas datus apstrādā uzņēmums Discsport LLC ar adresi Papiniidu ielā 9, Pērnavā, 80042, Igaunijā, reģ. nr. 12067162.

SEKO mums

Bezmaksas piegāde

Par mums

 

Pieteikties jaunumiem

Vēlies uzzināt par karstākajiem jaunumiem? Pieraksties ziņu saņemšanai sevis izvēlētajā valodā!

Ienākt vai Reģistrēties