Izmanto kodu PRODIGY25 un saņem 25% atlaidi visai Prodigy produkcijai!

Apskati Prodigy produktus TE

BEZMAKSAS PIEGĀDE SMARTPOST PAKOMĀTĀ. IZSŪTĀM VIENĀ DARBA DIENĀ!

Menu

Cart

Par mums

Innova ir pasaules vadošais disku golfa zīmols jau gandrīz 30 gadus. Innova radījusi visbūtiskākos jaunievedumus disku golfā. Eagle un Aviar diski, Star un Blizzard plastmasas, DisCatcher grozi... Šie nosaukumi ir zināmi visiem! Innova diski tiek ražoti Kalifornijā. Ražošanas metodes garantē augstāko kvalitāti un unikālas iezīmes, kuras novērtē pasaules labākie spēlētāji.

DiscSport.lv ir Discsport LLC piedrošs oficiāls Innova, Discmania, Millennium, Dude Clothing un citu zīmolu internetveikals, kurš darbojas 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Tajā pieejami 500 dažādi produkti. Mūsu noliktavā ir vairāk kā 10 000 disku! Mēs piedāvājam pilnīgi visus Innova, Discmania un Millennium disku modeļus un veidus. Mēs nodrošinām to, ka Jūs saņemsiet tieši Jūsu izvēlēto disku neatkarīgi no tā vai disks ir pilnīgs jaunums vai sens, klasisks, iespējams, pat no ražošanas noņemts modelis.

Mēs nodrošinām profesionālu servisu. DiscSport.lv personāls mīl disku golfu. Visticamāk, Jūs bieži sastapsiet kādu no mums disku golfa laukumā vai pamanīsiet mūsu aktivitātes sociālajos tīklos. Droši sazinieties ar mums, ja vēlaties parunāt par disku golfu!

Discsport LLC
Adrese: Papiniidu 9, Pärnu, 80042, Igaunija
Reģistrācijas nr.: 12067162
PVN maksātāja nr.: EE101432030
Klientu servisa tel.num.: +371 25770000
E-pasts: latvija @ discsport.lv

SEKO mums

Bezmaksas piegāde

Par mums

 

Pieteikties jaunumiem

Vēlies uzzināt par karstākajiem jaunumiem? Pieraksties ziņu saņemšanai sevis izvēlētajā valodā!

Ienākt vai Reģistrēties