Izmanto kodu PRODIGY25 un saņem 25% atlaidi visai Prodigy produkcijai!

Apskati Prodigy produktus TE

BEZMAKSAS PIEGĀDE SMARTPOST PAKOMĀTĀ. IZSŪTĀM VIENĀ DARBA DIENĀ!

Menu

Cart

Kā izvēlēties disku

IESĀCĒJIEM Spēlēot disku golfu pirmo reizi dzīvē, Tu vēl neapjaut, ka šī nodarbe pavisam drīz kļūs par īstu aizraušanos. Otrajā reizē Tu jau pamani, ka Tava drauga dzeltenais disks lido tālāk, bet baltais - pilnīgi taisni, lai arī ne tik tālu. Tiešām krāsai ir nozīme? Disku golfs ir ārkārtīgi universāls un demokrātisks laika pavadīšanas veids. Citam tā ir pastaiga ar papildus uzdevumu, citam - laba iespēja sacensties, citam - dzīvesveids. Visi šie scenāriji garantē lieliskas emocijas. Brīdī, kad saproti, ka bez disku golfa vairs nevari, apsveicam - Tu esi mūsējais!

Kā izvēlēties pareizo disku??


Pērkot pirmo savu disku, jaunie spēlētāji parasti uzdod divus jautājumus: “Es labprāt iegādātos disku, bet man nepieciešams tikai vienkāršai pamētāšanai. Man nevajag PRO…” “Dodiet man ļoti tālu un taisni lidojošu disku! Man patīk tāli metieni.” E-veikals - Pirmais iespaids rada apjumumu: daudz krāsu, dažādi nosaukumi, nesaprotami cipari un - kāpēc atširīgas cenas? Visvienkāršāk būtu piezvanīt mums, vai uzrakstīt ziņu e-pastā vai facebook čatā.

Otrs, pavisam ātrs risinājums - izvēlēties Iesācēju komplektu ar trim diskiem::

Šajā video Tu vari saņemt dažus derīgus padomus, kā tēmēt un mest savus jaunos diskus.

Trešā iespēja - aizņemties un izmēģināt tos diskus, kurus izmanto Tavi draugi. Ja kāds no diskiem Tev iepatīkas, nofotografē to no abām pusēm, jo svarīgi ir piefiksēt divas lietas:

  • Diska nosaukums - parasti rakstīts uz diska
  • Diska svars - parasti rakstīs apakšpusē, diska centrā

Lietderīgi būtu arī zināt diska plastmasas veidu. Bieži tas norādīts kopā ar nosaukumu. Dažkart - nav. Šādā gadījumā derētu atcerēties - disks bija ciets, mīksts, caurspīdīgs vai gumijots. Diska plastmasa nosaka tā izturību, satvēriena sajūtas un cenu

 

SEKO mums

Bezmaksas piegāde

Par mums

 

Pieteikties jaunumiem

Vēlies uzzināt par karstākajiem jaunumiem? Pieraksties ziņu saņemšanai sevis izvēlētajā valodā!

Ienākt vai Reģistrēties