Menu

Cart

Par mums

Innova ir pasaules vadošais disku golfa zīmols jau gandrīz 30 gadus. Innova radījusi visbūtiskākos jaunievedumus disku golfā. Eagle un Aviar diski, Star un Blizzard plastmasas, DisCatcher grozi... Šie nosaukumi ir zināmi visiem! Innova diski tiek ražoti Kalifornijā. Ražošanas metodes garantē augstāko kvalitāti un unikālas iezīmes, kuras novērtē pasaules labākie spēlētāji.

DiscSport.lv ir Discsport LLC piedrošs oficiāls Innova, Discmania, Millennium, Dude Clothing un citu zīmolu internetveikals, kurš darbojas 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Tajā pieejami 500 dažādi produkti. Mūsu noliktavā ir vairāk kā 10 000 disku! Mēs piedāvājam pilnīgi visus Innova, Discmania un Millennium disku modeļus un veidus. Mēs nodrošinām to, ka Jūs saņemsiet tieši Jūsu izvēlēto disku neatkarīgi no tā vai disks ir pilnīgs jaunums vai sens, klasisks, iespējams, pat no ražošanas noņemts modelis.

Mēs nodrošinām profesionālu servisu. DiscSport.lv personāls mīl disku golfu. Visticamāk, Jūs bieži sastapsiet kādu no mums disku golfa laukumā vai pamanīsiet mūsu aktivitātes sociālajos tīklos. Droši sazinieties ar mums, ja vēlaties parunāt par disku golfu!

SIA "KRZ diski"
Adrese: "Šķūnenieki", Lejasciema pag., Gulbenes nov., LV-4412
PVN maksātāja nr.: LV40103997386
Banka: AS Swedbank, BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22
Konts: LV22HABA0551041838146

SEKO mums

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde

Par mums

 

Pieteikties jaunumiem

Vēlies uzzināt par karstākajiem jaunumiem? Pieraksties ziņu saņemšanai sevis izvēlētajā valodā!

Ienākt vai Reģistrēties