Izmanto kodu PRODIGY25 un saņem 25% atlaidi visai Prodigy produkcijai!

Apskati Prodigy produktus TE

BEZMAKSAS PIEGĀDE SMARTPOST PAKOMĀTĀ. IZSŪTĀM VIENĀ DARBA DIENĀ!

Menu

« »
Cart

JAUNUMI preces

Iepirkšanās noteikumi

 1. Vispārīgie termini

1.1. iepirkšanās tiešsaistē notiek saskaņā ar Igaunijas tiesību aktiem un noteikumiem. Piegādes noteikumi attiecas uz visiem pasūtījumiem Eiropas Savienībā.

1.2 Nosacījumi attiecas uz tiesiskajām attiecībām, kas rodas starp klientu (turpmāk – Klients) un uzņēmumu DiscSport LLC (turpmāk tekstā – Pārdevējs) kā iepirkšanās vides īpašnieku, kas atrodas tīmekļa vietnē www.discsporteurope.com (turpmāk tekstā – Tiešsaistes veikals), brīdī, kad tiek pirkti produkti no tiešsaistes veikala. Papildus šiem nosacījumiem tiesiskās attiecības, kas rodas pērkot produktus pērk no tiešsaistes veikala, regulē arī Igaunijas Republikas likumdošana.

1.3. Pārdevēja informācija: Uzņēmums Discsport LLC, Papiniidu iela 9, Pērnava, 80042, Igaunija, reģ. nr. 12067162.

 1. Krāsu opcijas, produktu attēli un uzdrukas krāsas

2.1 Mēs vienmēr cenšamies piegādāt izvēlētos produktus noteiktā krāsā un/vai svarā, kādā tie ir pasūtīti. Ja kāds produkts krājumos vairs nav pieejams, mēs par to paziņojam klientam pa tālruni vai e-pastu. Pasūtīto produktu krāsas, tonējums un uzdrukas var atšķirties no mūsu mājas lapā attēlotajiem paraugiem. Tas īpaši jāņem vērā gadījumā ar krāsotiem (dyed) diskiem, jo tie ir krāsoti individuāli un rezultāts var atšķirties. Izvēles opcija “vēlamā krāsa” produktu lapās nesaista DiscSport LLC ar precīzās krāsas piegādi pēc pasūtījuma.

2.2. Opcija “vēlamā krāsa” darbojas kā pamatnostādne, ko mēs cenšamies piegādāt, ja mums tā ir krājumā. Ja konkrēta krāsa ir ārpus krājuma, mēs piegādājam produktu pēc iespējas līdzīgā krāsā. Ja klients absolūti pieprasa, lai pasūtītā prece būtu ar noteiktu krāsu un konkrētā produkta lapā nav pieejamas dažādas krāsu opcijas, tad pasūtīšanas laikā šis pieprasījums jāpievieno kā papildu informācija komentāru laukā. Labākā prakse ir piedāvāt 2-3 dažādas krāsu opcijas, kas klientam ir pieņemamas. Ja nav pieejama neviena no pieprasītajām krāsām, mēs vienmēr sazināmies ar klientu pa e-pastu vai pa tālruni pirms pasūtījuma nosūtīšanas.

2.3 Produktu attēli, kas izmantoti DiscSport Europe tiešsaistes veikalā, vienmēr ir domāti tikai ilustratīviem nolūkiem, un faktiskie produkti ne vienmēr izskatās vienādi ar produkta attēliem. Disku uzdrukas un uzdruku krāsas var manīties, ja vien ražojuma aprakstā nav noteikts citādi. Ja jums interesē kāda konkrēta uzdruka vai uzdrukas krāsa, lūdzu, pirms pasūtīšanas sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu un jautājiet, vai tā ir pieejama.

 1. Pirkuma veikšana

3.1. Klients tiešsaistes veikalā izvēlas vajadzīgo produktu un arī krāsu/svaru (ja tas ir pieejams) un pievieno to iepirkumu grozam, noklikšķinot uz pogas “PIEVIENOT GROZAM”.

3.2. Lai veiktu pasūtījumu, Klientam ir jānoklikšķina uz pogas “RĀDĪT PREČU GROZU”, pēc kuras Klients tiek pārsūtīts uz pasūtījuma veikšanas lapu. Pēc nepieciešamo datu ievadīšanas Klientam jānoklikšķina uz pogas “NOFORMĒT PIRKUMU”. Turpinājumā Klients par produktu norēķināsies, izmantojot interneta bankas saiti, pēc kā jāapstiprina pasūtījums noklikšķinot uz pogas “Atgriezties Tirgotāju”.

3.3. Kad Klients ir samaksājis par produktu, tiešsaistes veikals nosūta apstiprinājumu uz klienta e-pasta adresi.

3.4. Klientam ir pienākums sniegt pareizu nepieciešamo informāciju, kad tiek veikts pasūtījums.

3.5. Pārdevējs neuzņemas atbildību par to, ka nevar izpildīt pasūtījumu vai par sekām, kas rodas nepareizas informācijas dēļ, ko Klients sniedzis pasūtījuma noformēšanas laikā.

3.6. Pārdevējam ir tiesības atteikties izpildīt pasūtījumu, ja ir šaubas, ka pārdevējam iesniegtie dati ir pareizi vai ja pircēja rīcība neatbilst labai praksei.

3.7 Pasūtījumu personīga saņemšana ir iespējama mūsu veikalos Igaunijā. Citos gadījumos jāizmanto pieejamās sūtīšanas metodes, par kurām informāciju iespējams atrast šeit.

 1. Discsport Europe lojalitātes programma tiešsaistes veikalā

4.1. Lojālie klienti, kas reģistrējušies un pierakstījušies tiešsaistes veikalā, pēc pirkuma pabeigšanas saņem 5% bonusa naudu no pirkuma vērtības.

4.2. Uzkrāto bonusa naudu var izmantot, lai saņemtu atlaidi nākamajam pirkumam.

4.3. Bonusa naudu var nopelnīt un izmantot ar produktiem, kas tiek pārdoti par pilnu cenu.

4.4. Bonusa nauda netiek pelnīta no transporta izmaksām.

4.5. Viena kalendārā gada laikā uzkrātās bonusa nauda izmantošanas termiņš beidzas nākamā kalendārā gada tajā pašā dienā.

4.6. Ja pasūtījums tiek atcelts, klientam tiek atmaksāta bonusa nauda, kas tika izmantota veicot konkrēto pasūtījumu. Savukārt pārdevējam tiek atmaksāta bonusa nauda, ko klients bija nopelnījis ar šo atcelto pasūtījumu. Ja klienta kontā nepietiek bonusa naudas, tad bonusa naudas atlikums lietotāja kontā kļūs negatīvs.

4.7. Ja klients ir samaksājis par transportu un ne visas transportēšanas izmaksas ir atmaksājamas, tad summa, kas samaksāta par transportēšanu, vispirms tiks atskaitīta no izmantotā bonusa naudas apjoma, un tikai tad, ja nepieciešams, tā tiks atskaitīta no faktiski samaksātās summas.

4.8. Bonusa nauda tiks pārskaitīta uz klientu kontu uzreiz pēc pasūtījuma nosūtīšanas.

 1. Piegādes laiks

5.1. Tiešsaistes veikala krājumos esošo produktu piegādes laiks uz Latviju, Igauniju, Lietuvu un Somiju ir 2 līdz 3 darbadienas. Piegādes uz citām atrašanās vietām var ilgt no 4 –7 darbadienām. Piegāde uz attālākām atrašanās vietām var ilgt līdz pat 10 darbadienām. Piegāde var prasīt ilgāku laiku sastrēguma laikā.

 1. Cenas, valūta un nodokļi

6.1. Visas produktu cenas norādītas eiro (euro), un tās ietver PVN. Norēķinus iespējams veikt ar Visa un MasterCard maksājumu kartēm. Iespēja samaksāt par precēm skaidrā naudā piegādes brīdī ir pieejama tikai Igaunijā. Vairāk informācijas par maksāšanas veidiem šeit.

 1. Piegāde

7.1. Nosūtītajiem pasūtījumiem tiks pieskaitītas piegādes un apstrādes maksas. Maksu par citām precēm, kas nav disku golfa diski, nosaka kravas pārvadājumu sniedzēja pašreizējās maksas. Maksa par piegādi ar skaidras naudas norēķinu piegādes brīdī (pakalpojums pieejams tikai Igaunijā) tiks iekasēta saskaņā ar kravas pārvadājumu pakalpojumu sniedzēja pašreizējām maksām nosūtīšanas brīdī. Piegādes metodi pasūtījumiem, kuru svars pārsniedz 20 kg, nosaka atsevišķi. Šajos gadījumos mēs sazināsimies ar klientu pa tālruni.

 1. Preces atgriešana

8.1 Klientam ir tiesības atdot savu pasūtījumu 14 dienu laikā pēc produkta saņemšanas. Par visiem preču atgriešanas darījumi vispirms jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni vai e-pastu. Ja preču atgriešana nenotiek ražotāja kļūdas vai DiscSport Europe kļūdas dēļ, tad klientam pašam būs jāsedz sākotnējās pārvadāšanas izmaksas un atgriešanas maksa (līdz EUR 19,90 atkarībā no atrašanās vietas). Saskaņotas preču atgriešanas gadījumā pirkuma summa tiek atmaksāta klientam tieši uz klienta bankas kontu vai citā veidā, par ko vienojas gan klients, gan DiscSport Europe.

8.2. Klientam ir tiesības 14 dienu laikā pēc produkta saņemšanas apmainīt iegādāto produktu pret citu produktu ar tādu pašu cenu. Ja vien preces maiņa nenotiek produkta kvalitātes vai piegādes kļūdas dēļ, tad klientam jāmaksā produkta atgriešanas maksa (līdz pat EUR 19,90 atkarībā no atrašanās vietas). Piegādes izmaksas produkta kvalitātes vai piegādes kļūdas dēļ vienmēr tiek segtas no DiscSport Europe puses.

8.3 Klientam 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktas tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

 • Datu uzkrāšana

9.1 Par personas datu apkopošanu un apstrādi lūgums iepazīties ar mūsu privātuma politikas informāciju.

   1. Lietošanas noteikumi un to grozīšana

10.1. Reģistrējoties vai veicot pirkumu, Klients pieņem tiešsaistes veikala lietošanas noteikumus un piekrīt tos ievērot.

10.2. Pārdošanas līgums starp pārdevēju un klientu stājas spēkā pēc pirkuma maksas pārskaitīšanas uz Pārdevēja bankas kontu.

10.3. Pārdevējam ir tiesības mainīt Tiešsaistes veikala preču lietošanas noteikumus un cenas. Paziņojumu par veiktajām izmaiņām publicē tiešsaistes veikala vidē. Darījumam piemēro darījuma laikā spēkā esošos nosacījumus un cenas.

10.4. Pārdevējam ir tiesības noraidīt pasūtījuma izpildi, ja tiešsaistes veikalā parādītā cena ir nepareiza tehniskas kļūdas dēļ.

   1. Citi nosacījumi

11.1. Jebkādi strīdi starp Klientu un Pārdevēju tiek atrisināti sarunu ceļā. Ja vienošanās netiek panākta, Klientam ir tiesības vērsties Pērnavas apgabala tiesā, Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, lai aizstāvētu savas tiesības.

   1. Klientu apkalpošana

12.1. Klientu atbalsta dienesta tālruņa numurs ir +372 553 8065 (pieejams darba dienās laikā no 09:00 līdz 17:00 (GMT +2)), savukārt e-pasta adrese ir Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Klientu atbalsts norisinās angļu valodā.

SEKO mums

Bezmaksas piegāde

Par mums

 

Pieteikties jaunumiem

Vēlies uzzināt par karstākajiem jaunumiem? Pieraksties ziņu saņemšanai sevis izvēlētajā valodā!

Ienākt vai Reģistrēties