BEZMAKSAS PIEGĀDE SMARTPOST PAKOMĀTĀ. IZSŪTĀM VIENĀ DARBA DIENĀ!

Menu

Cart

tuvināt
concept_sdgset-800x12006 DiscSportEEKoolidePakett (1)

School DiscGolfSet LITE

Cena 499,00 €
  • Apraksts
  • Atsauksmes (2)

LITE Diskgolf pakete skolām ir alternatīva risinājums skolām, kas nav pietiekami daudz vietas, lai izveidotu pastāvīgu diskgolfa laukumu. Paketē ir jaunas vieglās Discmania Lite Pro grozi un 20 diskgolfa diski ar somu, kas ir piemērots 20 sākuma līmeņa spēlētājiem. Komplektā ietilpst arī skolotāju pamācības, kā spēlēt diskgolfu un kā iekļaut diskgolfu stundu grafikā.

Komplekts ietver:

Discmania Lite Pro grozi, 3 gab. 20 diskgolfa diski Diskgolfa somu Pamācību skolotājiem - kā spēlēt diskgolfu? Erki Kangur, Kilingi-Nõmme vidusskolas fiziskās audzināšanas skolotājs:

"Mūsu skolas teritorijā tika izveidots 9 grozu diskgolfa laukums. Parks tika atvērts 2014. gada maijā. No 2014. gada septembra es ar skolēniem fiziskās audzināšanas stundās arī spēlēju diskgolfu. Bērniem tas ļoti patika, un ārpus skolas laika diskgolfa iemītnieki ir atrodami arī daudz ārpus skolas. Discgolfa spēlēšana ir piemērota jau sākumskolas audzēkņiem.

Es iesaku visiem skolotājiem, kuri vēlas nodarboties ar bērniem ārpusē un dažādot savas stundas, pamēģināt šo sporta veidu. Mūsu skolā jau notika arī skolēnu diskusiju diskgolfa čempionāts, kurā piedalījās vairāk nekā 80 skolēni."

Nipi Tiri

Svētdiena, 12 Decembris 2021

Korv nagu korv ikka, sobib kindlapeale väga erineva profiiliga radade lõppu, lisaks tasub tõesti välja tuua et pööda juba see korv oskab. Soovitan soojalt!!

Avestaja

Svētdiena, 12 Decembris 2021

Väga hea ja odav korv inimestele, kes tahavad oma aias puttimist harjutada. Üks odavamaid ja parima hinna kvaliteediga korve praegu müügil. Soovitan soojalt.

SEKO mums

Bezmaksas piegāde

Par mums

 

Pieteikties jaunumiem

Vēlies uzzināt par karstākajiem jaunumiem? Pieraksties ziņu saņemšanai sevis izvēlētajā valodā!

Ienākt vai Reģistrēties